Mam wieloletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, ale prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie ludziach, którzy tak grają. A więc trzeba trochę zmienić swoją strategię – lepszym rozwiązaniem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż w zasadzie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Myślę, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – a więc tak naprawdę czymś niesamowicie pomocnym jest to, aby nie uważać, iż OK jest to, aby ciągle grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://dwdglaz.com.pl
- http://www.nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły:

Categories: Sport

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

narzędziownia

Jest wiele dziedzin nauki, jakie opierają się na ...